× ( ) 𝗔𝗹𝗹 𝗰𝗵𝗮𝗻𝗻𝗲𝗹𝘀 𝘄𝗶𝗹𝗹 𝗯𝗲 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝟱𝟬-𝟲𝟬 𝗺𝗶𝗻𝘂𝘁𝗲𝘀 𝗯𝗲𝗳𝗼𝗿𝗲 𝘁𝗵𝗲 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁 𝗼𝗳 𝘁𝗵𝗲 𝗲𝘃𝗲𝗻𝘁.
Embed
Player 1:
Player 2:
Player 3:
18.04.2024 Match Time: (GMT +02:00)

Link Players Inframe Players Ch
22:00 Atalanta vs Liverpool [TNT Sports 1 EN]
22:00 West Ham United vs Bayer Leverkusen [TNT Sports 2 EN]
19:45 Lille vs Aston Villa [TNT Sports 3 EN]
19:45 Fiorentina vs Viktoria Plzeň [TNT Sports 4 EN] 22:00 Roma vs Milan [TNT Sports 4 EN]
22:00 Olympique Marseille vs Benfica [TNT Sports 5 EN]
22:00 Fenerbahçe vs Olympiakos Piraeus [TNT Sports 6 EN]
22:00 PAOK vs Club Brugge [TNT Sports 7 EN]
22:00 Roma vs Milan [CBS Sports Network EN]
21:00 Premier League Darts [DAZN1 DE]
22:00 West Ham United vs Bayer Leverkusen [RTL DE]
19:45 Lille vs Aston Villa [Sport TV1 PT] 22:00 Olympique Marseille vs Benfica [Sport TV1 PT]
19:45 Fiorentina vs Viktoria Plzeň [Sky Sport Uno IT] 22:00 Roma vs Milan [Sky Sport Uno IT]
19:45 Fiorentina vs Viktoria Plzeň [RMC Sport 3 FR] 22:00 Roma vs Milan [RMC Sport 3 FR]
19:45 Simulcast Uefa Europa League [Cosmote Sport 1 GR] 22:00 Simulcast Uefa Europa League [Cosmote Sport 1 GR]
22:00 West Ham United vs Bayer Leverkusen [M. Liga de Campeones 2 ES]
22:00 Olympique Marseille vs Benfica [Canal + Foot FR]
22:00 Atalanta vs Liverpool [M. Liga de Campeones ES]
22:00 Roma vs Milan [TUDN ES]
22:00 Atalanta vs Liverpool [Stan Sport EN]
22:00 West Ham United vs Bayer Leverkusen [Stan Sport EN]
22:00 Olympique Marseille vs Benfica [Stan Sport EN]
22:00 PAOK vs Club Brugge [Stan Sport EN]
22:00 Fenerbahçe vs Olympiakos Piraeus [Stan Sport EN]
22:00 Atalanta vs Liverpool [Sky Sport Calcio IT]
22:00 PAOK vs Club Brugge [Cosmote Sport 3 GR]
22:00 Fenerbahçe vs Olympiakos Piraeus [Cosmote Sport 4 GR]
22:00 West Ham United vs Bayer Leverkusen [Sky Sport 255 IT]
22:00 Deportivo Maipú vs Juventud Unida Univ. [TYC Sports ES]
19:45 Lille vs Aston Villa [RMC Sport 1 FR] 22:00 Atalanta vs Liverpool [RMC Sport 1 FR]
19:45 Simulcast Uefa Europa League [Sky Sport 1 AT] 22:00 Simulcast Uefa Europa League [Sky Sport 1 AT]
22:00 Rugby: Provence Rugby v Mont-de-Marsan [Canal+ Sport FR]
Link Players Inframe Players Ch
09:15 WRC: Croatia Rally, Special Stages 1, 2 and 3 - Day 2 [TNT Sport 1 EN] 12:45 WRC: Croatia Rally, Special Stage 4 - Day 2 [TNT Sport 1 EN] 15:00 Olympiacos U19 vs Nantes U19 [TNT Sport 1 EN] 19:30 Genoa vs Lazio [TNT Sport 1 EN] 21:45 Cagliari vs Juventus [TNT Sport 1 EN]
12:30 AFL: Adelaide Crows vs Essendon [TNT Sport 2 EN] 19:00 Porto U19 vs Milan U19 [TNT Sport 2 EN] 22:00 Nice vs Lorient [TNT Sport 2 EN]
12:45 Newcastle Jets vs Wellington Phoenix [TNT Sport 3 EN] 15:30 WRC: Croatia Rally, Special Stage 5 - Day 2 [TNT Sport 3 EN] 16:45 WRC: Croatia Rally, Special Stage 6 - Day 2 [TNT Sport 3 EN] 18:15 WRC: Croatia Rally, Special Stages 7 and 8 - Day 2 [TNT Sport 3 EN]
10:05 Rugby: Fijian Drua vs Hurricanes [Sky Sports Action EN] 12:35 Rugby: Queensland Reds vs Highlanders [Sky Sports Action EN]
21:30 Eintracht Frankfurt vs Augsburg [ESPN+ EN]
18:00 Al Nassr vs Al Fayha [DAZN DE] 21:30 Eintracht Frankfurt vs Augsburg [DAZN DE]
21:45 Cagliari vs Juventus [DAZN2 DE]
19:30 Simulcast Bundesliga 2 [Sky Sport Bundesliga 1 DE]
19:30 Elversberg vs Schalke 04 [Sky Sport Bundesliga 2 DE]
19:30 Nürnberg vs Paderborn [Sky Sport Bundesliga 3 DE]
22:15 Rio Ave vs Arouca [Sport TV1 PT]
21:30 Tenerife vs Leganés [LaLiga Hypermotion ES]
19:00 Korona Kielce vs Radomiak Radom [Canal+ Sport 3 PL] 21:30 Raków Częstochowa vs Górnik Zabrze [Canal+ Sport 3 PL]
15:00 Olympiakos PiraeUS U19 vs Nantes U19 [Sky Sport Uno IT] 19:00 Porto U19 vs Milan U19 [Sky Sport Uno IT] 21:45 Cagliari vs Juventus [Sky Sport Uno IT]
20:00 Rugby: Angoulême vs Brive [Canal+ Sport FR] 22:00 Rugby: Biarritz vs Grenoble [Canal+ Sport FR]
17:30 Botev Vratsa vs Etar [Diema Sport BG] 20:00 Krumovgrad vs Slavia Sofia [Diema Sport BG]
22:00 Nice vs Lorient [Canal+ Sport 2 Afrique FR]
06:30 Formula 1: Chinese Grand Prix [DAZN F1 ES] 10:30 Formula 1: Chinese Grand Prix [DAZN F1 ES]
21:35 Rugby: Glasgow Warriors vs The Sharks [Viaplay Sport 1 EN]
06:30 Formula 1: Chinese Grand Prix [Sky Sports F1 EN] 10:30 Formula 1: Chinese Grand Prix [Sky Sports F1 EN]
21:00 Al Ahli vs Al Hilal [Fox Soccer Plus [EN]
20:00 Beşiktaş vs Ankaragücü [beIN Sports USA EN] 22:00 Nice vs Lorient [beIN Sports USA EN]
22:00 Athletic Club vs Granada [LaLigaTV EN]
22:00 Athletic Club vs Granada [ESPN Deportes ES]
20:00 Randers vs OB [FK]
20:00 Beşiktaş vs Ankaragücü [beIN Sports 1 TR]
21:45 Cagliari vs Juventus [beIN Sports 1 FR]
06:30 Formula 1: Chinese Grand Prix [Canal+ F1 FR] 10:30 Formula 1: Chinese Grand Prix [Canal+ F1 FR]
05:00 Vancouver FC vs HFX Wanderers [OneSoccer EN]

If you like this site, please share it

© SportHD